Galeria

Krakowscy weterynarze w ROYAL-VET!
Wiedza, doświadczenie i specjalistyczny sprzęt, ale także zgrany zespół lekarzy i techników jest kluczem do skuteczności naszej Kliniki Weterynaryjnej.

Na zdjęciu (od lewej): w pierwszym rzędzie - lek. wet. Agnieszka Janas, lek. wet. Justyna Szatan, lek. wet. Dorota Kwapiszewska-Rogozińska, w drugim rzędzie - lek. wet. Joanna Śliwa, tech. wet. Wioletta Teichmann, lek. wet. Dorota Guldzińska, w trzecim rzędzie - lek. wet. Jacek Jakubek, lek. med. Paweł Rogoziński.

ROYAL-VET! Weterynarz w Krakowie! Weterynarz w Nowej Hucie!
weterynarz weekend w sobotę i niedzielę! weterynarz zabiegi chirurgiczne! weterynarz ortopedia i chirurgia specjalistyczna!
specjalista chirurgweterynarz! chirurgia weterynaryjna w krakowie! dobry weterynarz świetny lekarz!


Poniżej zdjęcia badań Tomografii Komputerowej wykonanych w naszym Centrum. Na tomogramach widoczne są guzy twarzoczaszki u psów - w jednym przypadku z widoczną całkowitą destrukcją kości szczękowej, w drugim guz naciekający na oczodół z efektem masy (ucisk na gałkę oczną). Na trzecim zdjęciu masywne złamanie kości miednicy, tu widoczne złamania kości łonowych wraz z widoczym zwichnięciem (kot po upadku z wysokości). Kolejne tomogramy przedstawiają kolejno guzy: mózgu, jelita oraz płuca (zmiany wskazane strzałką).

Wet Kraków! weterynarz całodobowo! weterynarz niedziela!
Wet Kraków 24h! weterynarz całodobowo 24h non stop weterynarz niedziela i świetny cennik!
Zdjęcia Paweł Rogoziński i Rafał Opalski www.rafalopalski.pl


Nasza działalność wykracza również poza mury naszej Kliniki, nie tylko podczas wizyt domowych. Poniżej kilka zdjęć ze spotkania z przedszkolakami z Koźmic Wielkich, które poprowadziła doktor Justyna Szatan. Pełna relacja >>tutaj<<

Wet Kraków! weterynarz całodobowo! weterynarz niedziela!

Wpis za zgodą opiekuna grupy Pani Magdaleny Kwinty

Znajdziejsz nas jako: Nowohuckie Centrum Weterynaryjne Royal-Vet. Zapraszamy rownież w soboty i niedziele!
© Przychodnia Weterynaryjna ROYAL-VET, os. Centrum E 15, 31-934 Kraków, Nowa Huta, tel. 793 900 792