Gabinet, klinika weterynaryjna


Nasza Klinika Weterynaryjna w Krakowie, jest specjalistyczną i referencyjną lecznicą weterynaryjną wraz ze szpitalem dla zwierząt. Nasz gabinet weterynaryjny to wysoko wyszkoleni lekarze, dla których weterynaria to pasja, a dobro zwierzęcia jest najważniejsze. Dzięki doskonałemu wyposażeniu przychodni weterynaryjnej, w tym w Tomograf Komputerowy oraz kadrze składającej się z lekarzy weterynarii i medycyny, rehabilitantów czy techników, zapewniamy usługi dla zwierząt na europejskim poziomie stosując nowoczesne metody diagnostyki i leczenia - wszystko w myśl dewizy
"Wyższy Wymiar Weterynarii". Wyprzedzając realia, nasza klinika weterynaryjna stwarza warunki dla świadomych właścicieli i miłośników zwierząt, aby w pełni i kompleksowo zdiagnozować oraz wyleczyć najtrudnieszje przypadki medyczne. Zgodnie ze światowymi standardami leczniczymi, które na co dzień wprowadzamy w naszym gabinecie weterynaryjnym, wykorzystujemy wszelkie dostępne środki i metody, aby skrócić czas leczenia, osiagnąć najkrótszy okres rekonwalescencji poprzez szybką diagnostykę i właściwe leczenie ciągle doskonalone zdobywaną, na licznych szkoleniach w Polsce i za granicą, najnowszą wiedzą medyczną.

Gabinet weterynaryjny Kraków

Nasz zespół specjalistów:


Lek. wet. Dorota Kwapiszewska-Rogozińska - założycielka Nowohuckiego Centrum Weterynaryjnego ROYAL-VET. Pełniąc funcję kierownika ośrodka wyższej referencyjności, jest lekarzem od najtrudniejszych przypadków klinicznych, które osobiście bądź z pomocą wyspecjalizowanego zespołu skutecznie diagnozuje i leczy. Szczególną pasją doktor Doroty jest kardiologia i chirurgia, którą dopełnia znakomita znajomość ultrasonografii.
tel. 793 900 792

Lek. wet. Justyna Szatan-Kasprzyk
- zastępca kierownika Kliniki, koordynuje pracę lekarzy. Posiadając wysokie kwalifikacje zawodowe doskonale radzi sobie z nietypowymi i często ciężkimi przypadkami, które codziennie trafiają do naszej Lecznicy. Szczególnym zainteresowaniem doktor Justyny "cieszy się" głowa, i związane z nią stomatologia i otolaryngologia jak również neurologia.

Lek. wet. Szymon Maciejowski - specjalista internista, wybitny diagnosta i klinicysta

Lek. wet. Anna Jaremowicz - specjalista chirurgii weterynaryjnej

Lek. wet. Kamil Bednarek - specjalista kardiolog, ECHOKARDIOGRAFIA

Lek. wet. Joanna Śliwa - specjalista d/s dermatologii i mikrobiologicznych badań mikroskopowych

Lek. wet. Jacek Jakubek - specjalista chirurg ortopeda, członek Małopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej


Weterynarz - ZnanyLekarz.pl

Ponadto w zespole:

Lek. med. Barbara Mika - specjalista radiolog, konsultacje badań Tomografii Komputerowej

Lek. med. Paweł Rogoziński - specjalista ortopeda-traumatolog, konsultant d/s urazów, badań narządu ruchu i nowoczesnych metod leczenia. Prywatnie mąż doktor Doroty Kwapiszewskiej-Rogozińskiej - założycielki i kierowniczki ROYAL-VET

Mgr reh.