Nowości weterynarz Kraków

Świetny weterynarz w krakowie prowadzi akcję sterylizacji

AKCJA STERYLIZACJI
Marzec 2019 - ZAPRASZAMY!

Zapraszamy do wykonywania zabiegów w naszej Klinice w korzystnych cenach, jednocześnie zachęcając do wspierania Fundacji For Animals i innych działających na rzecz zwierząt. Ceny podstawowych zabiegów kastracji i sterylizacji psów i kotów zgodnie z propozycją Fundacji możecie Państwo sprawdzić tutaj: www.akcjasterylizacji.pl
W każdym przypadku zalecamy wykonanie podstawowych badań krwi i/lub RTG, USG czy EKG, w celu pełnej kwalifikacji Pacjenta do znieczulenia i zabiegu.

Rejestracja na zabiegi tylko osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 123-13-13-13, poprzez SMS 512 333 200 lub e-mail wizyty@vet24.pl. Szczegóły dotyczące cen i dostępnych terminów pod powyższym numerem telefonu. Jak przygotować swojego Ulubieńca do zabiegu przeczytacie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce "Porady".
Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

ZAPRASZAMY.

***

Najlepszy gabinet weterynaryjny w Krakowie

DZIĘKUJEMY!
Pragniemy serdecznie Państwu podziękować za wszystkie oddane na naszą Przychodnię głosy, poświęcony czas i ogromne wsparcie, dzięki któremu zwyciężyliśmy w plebiscycie na Najlepszy Gabinet Weterynaryjny w Krakowie! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Państwa zaufanie oraz docenienie naszej pracy, w którą codziennie wkładamy całe nasze serca. Tak wspaniały wynik jest dla nas nie tylko zaszczytem ale również zobowiązaniem i celem, aby utrzymać pozycję lidera i jak najdłużej móc Państwu oferować swoje usługi na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, iż wynik konkursu (z pewnością nie idealnego) będzie jedynie bodźcem do odwiedzenia naszej Kliniki, a prawdziwym powodem by z nami pozostać będą osobiste doświadczenia i efekty naszej pracy.
Z wyrazami szacunku
Zespół ROYAL-VET

***

DYŻUR NOCNY

Dyżur weterynarz Kraków

Dyżur nocny dostępy jest przede wszystkim w przypadku obecności pacjenta/ów w naszym szpitalu lub w inne dni (np. święta - wówczas lekarz nie jest dostępny na miejscu w Lecznicy!). O pełnieniu dyżuru infomuje powyższy banner zmiennej treści z informacją "Dostępny".

Dyżur świadczony jest poza godzinami przyjęć, za dodatkową opłatą i dotyczy tylko NAGŁYCH przypadków. Przed przyjazdem prosimy koniecznie się z nami skontaktować telefonicznie:
123 13 13 13
(793 900 792   lub   600 187 414).

Nie przyjmujemy bez uprzedniego umówienia się telefonicznie, niezależnie czy lekarz jest obecny w Klinice czy też nie.

***

telefon weterynarz Kraków 123 13 13 13

Powyżej przedstawiamy Państwu nowy, dodatkowy numer telefonu do naszej lecznicy.
Dotychczasowe numery tj.: 793 900 792 oraz 600 187 414 pozostają bez zmian.


***

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA
BADANIA WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA!

weterynarz Kraków tomografia komputerowa weterynaryjna

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż jesteśmy posiadaczami TOMOGRAFU KOMPUTEROWEGO, pierwszego w Krakowie i Małopolsce. Taka inwestycja była możliwa przede wszystkim dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nas Państwo od samego początku działalności oraz dzięki multidyscyplinarnemu zespołowi specjalistów z zakresu weterynarii, medycyny, fizjoterapii i rehablilitacji czy farmacji. Zaawansowana technologia i nowe możliwości z pewnością zmuszają nas do jeszcze większej pracy, dalszego doskonalenia się, by w pełni wykorzystać potencjał, wiedzę i doświadczenie, które oferujemy naszym Pacjentom.

***


Dla Państwa wygody uruchomiliśmy terminal POS dla kart płatniczych. Akceptujemy karty poniższych wydawców:

karty płatnicze u weterynarza w Krakowie
Znajdziejsz nas w internecie pod hasłami: Dobry weterynarz Kraków Nowa Huta. Polecamy
© Przychodnia Weterynaryjna ROYAL-VET, os. Centrum E 15, 31-934 Kraków, Nowa Huta, tel. 793 900 792